ПРАВИЛА РИБОЛОВЛІ НА ОЗЕРІ «ІРКЛІЙ с.Вершаці».
1. Риболовля на водоймі дозволена тільки за попередньою згодою Адміністрації;
2. Риболовля на водоймі здійснюється за попереднім бронюванням сектора;
3. Після попереднього бронювання сектора відвідувач зобов'язаний підтвердити своє прибуття не пізніше, як за добу до прибуття на водойму.
4. Замовлення, бронювання сектора, а також всі питання, приймаються з 8:00 до 22:00 за телефоном: (097) 44-77-640. (099)7740799
5. При бронюванні указується ПІП рибалки (відповідальної особи), дата час заїзду, протяжність риболовлі, кількість учасників (рибалок) і гостей та вид і номер транспортного засобу.
6. Риболовля оплачується згідно тарифів та терміну на який заброньований сектор, альтанка або будиночок. (день, доба, дві доби, тощо.)
7 .В одому секторі, або сусідніх секторах, однією командою може бути обраний лише один тариф риболовлі (любительська, або спортивна.)
8. Вразі дострокового завершення риболовлі кошти не повертаються і право на продовження риболовлі іншій особі не передається.
9. По прибуттю на водойму, відвідувач) реєструється в відповідному журналі, де вказується П.І.Б., № авто, кількість людей, номер сектора і оплачує риболовлю відповідно до тарифів. По вимозі адміністрації повинен надати документ, що підтверджує його особу і підписатися в журналі про ознайомлення з даними Правилами водойми;
10. Відвідувач несе повну відповідальність за дії осіб, які прибули і перебувають з ним на водоймі;
11. Після риболовлі відвідувач по вимозі зобов'язаний надати охороні водойми (відповідальній особі) транспортний засіб для огляду;
12. Кожен відвідувач водойми зобов'язаний дотримуватися чистоти на водоймі, дотримуватися порядку в секторі лову, дбайливо ставиться до майна водойми, дотримуватися діючих «Правил».
13. У разі пошкодження майна водойми, відвідувач зобов'язаний відшкодувати вартість нанесеного збитку.
14. Ловля риби здійснюється тільки в конкретних секторах, виключно з берега або з помосту.
15. Дозволяється використовувати не більше 4-х (чотирьох знарядь лову на одного рибалку) фідерних, коропових та інших вудилищ.
РИБОЛОВЛЯ НА ОЗЕРІ ІРКЛІЙ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ЗА ВСТАНОВЛЕНИМИ ЛІМІТАМИ:
Ліміт по вилову з розрахунку на одного рибалку:
16. Денна – Короп, одна шт. вагою до3 кг. + 3кг. інші види (карась, товстолобик, плітка, білий амур, окунь, судак, щука, сом тощо).
17. Нічна – Короп, одна шт. вагою до3 кг + 3кг. інші види (карась, товстолобик, плітка, білий амур, окунь, судак, щука, сом тощо).
18. Добова риболовля - Короп, одна шт. вагою до3 кг. + 5кг. інші види (карась, товстолобик, плітка, білий амур, окунь, судак, щука, сом тощо).
19. Заборонено брати коропа вагою менше 1кг. і більше 3кг. (Розмірний ряд інших видів згідно з додатком до п.4.11 Правил любительського і спортивного рибальства)
ПРАВИЛА ПОВОДЖЕННЯ ІЗ ВИЛОВЛЕНОЮ РИБОЮ:
20. Для контролю кількості виловленої риби рибалка повинен мати з собою короповий мат (люлька),електронні ваги та короповий мішок для зважування.
21. Рибалки зобов'язані мати з собою антисептик, для обробки у риби ран або інших пошкоджень під час виважування.
22. Спортивна риболовля на озері ІРКЛІЙ здійснюється за принципом «СПІЙМАВ-ВІДПУСТИВ», Спіймана риба повинна бути оброблена антисептиком і випущена в водойму протягом 2-3 хв. після її вилову.
23. Усі маніпуляції з рибою: звільнення від оснастки, переміщення риби після упіймання здійснюється тільки на короповому маті.
24. У випадках, коли не вдається доправити впійману рибу до берега, допускається звільнення від оснастки в воді з застосуванням забродів та коропового підсака.
25. Класти виловлену рибу на землю ЗАБОРОНЕНО.
26. Транспортувати рибу на руках ЗАБОРОНЕНО.
27. Фотографуватися з рибою дозволяється в воді або на березі, навприсядки над короповим матом.
28. До трофейних коропів вагою понад 3 кг. Звертатися з обережністю, після обробки ран риба повинна негайно бути випущена в водойму!
29. Кожний рибалка повинен мати окремий короповий садок, або короповий мішок в якому може перебувати тільки та риба, яку дозволено забрати з собою (згідно встановлених правил і ліміту.)
30. Дозволяється підгодовувати риболовні місця сподовим вудилищем, рагаткою, ковшем або «коброю», без порушення екології водойми.
31. За окрему плату дозволяється завозити оснастку за допомогою «корабликів та човнів».
32. На території сектора лову дозволяється установка наметів, шатра, монтажні намети, парасольки, в спеціально відведеному для них місці.
ІНШІ ПРАВИЛА:
33. Рибалкам, які забронювали риболовні місця (сектори), заїзд і виїзд на водойму дозволений тільки в світлий час доби.
34. Автотранспорт і інші транспортні засоби можуть знаходиться, на узбіччі вздовж дороги, або в спеціально виділених місцях.
35. Відвідувачі (рибалки) можуть запрошувати гостей тільки за погодженням з адміністрацією водойми
36. Після закінчення риболовлі рибальське місце повинно бути прибране, залишати або спалювати сміття, пластиковий посуд, кульки , пляшки, недопалки тощо. ЗАБОРОНЕНО.
37. Адміністрація водойми -не несе відповідальності за збереження особистих речей відвідувача.
ВИМОГИ ДО ЗНАРЯДЬ ЛОВУ:
38. Доволяється з розрахунку чотири вудилища на одного рибалку.
39. За кожне додаткове вудилище доплата 100грн
40. Дозволено використовувати тільки моно волосінь не менше 0,27 діаметра, монтажі, що забезпечують в разі обриву можливість рибі звільнитися від оснащення (безпечний монтаж), з одним гачком.
41. ЗАБОРОНЕНО використання шнурів в якості основного матеріалу. Монтажі, які можуть покалічити рибу (супутники, макушатники, пружини і т.д.).
42. ЗАБОРОНЕНО застосовувати для з'єднання основної жилки з іншими монтажами застібок, карабінів , вертлюгів будь-якого типу.
43. Адміністрація водойми має право перевіряти кількість гачків, вид оснастки на які здійснюється лов.
44. Щоб не завдати значних травм рибі, коли пролунало клювання підсічку дозволено провести один раз потім м’яке і повільне виважування. Виймати рибу на гачку з води вудилищем (арапом), особину вище 0,5кг заборонено. Виважування риби повинно здійснюватися обережно, без зайвих ривків з застосуванням «коропового» підсака з м'якої сітки.
45. При ловлі хижака використовується одне вудилище, для легкого та безпечного звільнення хижої риби, оснастка повинна мати не більше одного гачка, (використання спарених гачків або трійників – ЗАБОРОНЕНО).
46. Для підльодної риболовлі дозволяється використовувати не більше чотирьох вудилищ (мормишки , блешні з одним гачком не більше №10).
ВИМОГИ ДО ПРИКОРМКИ:
47. Дозволено застосовувати сертифіковані сипучі підгодовування, бойл, пелет та зернові з добавками варених конопель, ріпаку, пташиного корму, тигровий горіх, пшениця, кукурудза, горох, пінотісто, червяк, опариш.
48. Застосовувати у складі прикорму токсичні домішки та сполуки ЗАБОРОНЕНО.
ЦІНИ ТА ПОСЛУГИ:
49. День на водоймі обчислюється з розрахунку часу з 06-00 до 18-00
50. Денна риболовля, (тривалість лову не перевищує 12год/день)з 6.00 до 18.00 - з берега - 300грн.
51. Нічна риболовля(тривалість лову не перевищує 12год/ніч) з 19.00 до 6.00 - 450грн.
52. Добова риболовля заїзд в світлий час доби - 500грн. (тривалість лову не перевищує 24год/добу). Розрахунковий час заїзду (виїзду) 12:00
53. Спортивна риболовля . заїзд в світлий час доби -350грн. (тривалість лову не перевищує 24год/добу) - Розрахунковий час заїзду (виїзду) 12:00 (згідно з правилами, вся риба відпускається).
54. Використання кораблика. для завозу оснасток та прикормки – 100 грн/день/доба
55. Використання надувного човна для завозу маркерів та прикормки – 100грн/день/доба
56. Жінки та діти відвідувачів віком до 10 років, які не приймають участі у риболовлі – БЕЗКОШТОВНО.
57. Усі інші гості які приїхали з відвідувачами (рибалками) і не приймають участі в риболовлі оплачують 100грн/люд./доба або день.
58. Гості, які приймають участь в риболовлі оплачують повну вартість згідно з тарифами.
59.Ціна виловленої риби понад ліміт (по домовленості з адміністрацією.):
Короп вагою до 3кг, щука, товстолобик, білий амур, сом,- 100грн./кг.
Судак - 150грн/кг
Карась та інші види - 50грн./кг
60. Відвідувачі які прибули на риболовлю, автоматично погоджується з даними ПРАВИЛАМИ: «ПРАВИЛА РИБОЛОВЛІ НА ОЗЕРІ «ІРКЛІЙ с.Вершаці».
61. Під час проведення спортивних змагань або профілактичних заходів, водойма буде закрита, про що адміністрація буде сповіщати заздалегідь на сайті водойми. ozero.at.ua, на сторінці у facebook та в групі «Озеро Ірклій» у VIBER;
ВИКОРИСТАННЯ КОРАБЛИКІВ ТА ЧОВНІВ
62. За використання корабликів та човнів знімається додаткова плата, згідно тарифів.
63. Використання корабликів та човнів може відбуватись в межах свого сектору на відстань, не більше 120м. від берега.
64. Перед використанням корабликів та човнів рибалка повинен переконатись, що не буде заважати іншим учасникам риболовлі.
65. Перетинати кордони сусідніх секторів ЗАБОРОНЕНО.
ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ (вартість за добу)
66. мала альтанка в секторі №2 -100грн.
67. вимостка в секторі №2 -150грн.
68. велика альтанка в секторі №3 - 200 грн;
69. мала альтанка в секторі №4-100грн.
70. будиночок 400грн. (без постелі )
71. холодильник 50 грн.
72.мангал - 50 грн;
73.казан-50грн
74.дрова для мангала - 50 грн;
75.вивіз сміття - 50грн.
76.душ - 50грн.
77.WIFI-50грн.
ШТРАФНІ САНКЦІЇ:
78. За омертвління риби або навмисне нанесення ушкоджень штраф в розмірі 300 гривень за 1 (один) кілограм.
79. Відмова здачі сектора в належній чистоті штраф 300 гривень.
80. Адміністрація водойми має право відмовити рибалці (команді) в риболовлі, без пояснення будь-яких причин.
81. Адміністрація водойми має право видалити користувача (команду) будь-якого звання і рангу, з водойми за будь-які порушення діючих «ПРАВИЛ» без відшкодування вартості невикористаного часу перебування на водоймі.
82. За злісне порушення чинних правил, адміністрація водойми залишає за собою право вносити порушника в чорний список в односторонньому порядку.
ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:
83. Початок риболовлі без оплати. (Розрахунок з постійними відвідувачами, може проводитись під час або в кінці риболовлі)
84. Шуміти, кричати, сигналити, включати голосно музику, стріляти, тощо.
85. Розпивати спиртні напої у великих кількостях, що призводить до некоректного поведінки.
86. Заходити в сектор інших відвідувачів (рибалок) без їх згоди.
87. Випливати на будь-яких плав засобах, без узгодження з адміністрацією водойми.
88. Світити фарами і іншими яскравими світловими приладами на воду.
89. Купатися, напувати і випасати худобу в секторах для риболовлі.
90. Розводити багаття на відкритому грунті.
91. Смітити, кидати недопалки та сміття на землю.
92. Мити посуд біля джерел водопостачання та в раковині біля душу.
93. Пошкоджувати дерева та кущі. (в окремих випадках , в межах секторів за згодою адміністрації дозволяється підкошувати очерет, підрізати кущі та гілля.)
94. Використовувати заборонені знаряддя лову.
95. Передавати будь кому або умертвляти виловлену рибу.
96. Зберігати виловлену рибу в металевих садках, куканах тощо.
97. Класти виловлену рибу на землю.
98. Транспортувати рибу на руках.
99.Покидати сектор лову без контрольного зважування виловленої риби.
100. Покидати місце, або сектор лову без контрольного зважування риби. Якщо відвідувач (рибалка) має намір достроково завершити риболовлю то повинен завчасно повідомити про це адміністрацію.
101. Рух транзитного автотранспорту по греблі та навколо водойми.
102. Паркувати автотранспорт на греблі.
103. Чистити рибу в секторах.
ЗА ПОРУШЕННЯ ДАНИХ ВИМОГ ШТРАФ 500ГРН.